تحقیق در مورد شركت ايران خودرو ديزل 33 ص

تحقیق در مورد شركت ايران خودرو ديزل 33 ص ,شركت ايران خودرو ديزل 33 ص,دانلود تحقیق در مورد شركت ايران خودرو ديزل 33 ص ,شركت,ايران,خودرو,ديزل,33,ص|لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 45 صفحه قسمتی از متن .doc : ‏مقدمه : ‏شركت ايران خودرو ديزل ، بزرگترين توليد كننده اتوبوس هاي شهري و بين شهري در ايران با مساحت 70 هكتار و اش|1654076|ifj
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق در مورد شركت ايران خودرو ديزل 33 ص وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 45 صفحه

قسمتی از متن .doc :

‏مقدمه :

‏شركت ايران خودرو ديزل ، بزرگترين توليد كننده اتوبوس هاي شهري و بين شهري در ايران با مساحت 70 هكتار و اشتغال 6000 نفر نيروي انساني ، توليد كننده انواع اتوبوس ، كاميون ، و ... است .

‏محصولات توليدي ايران خودرو ديزل در كشور آلمان طراحي شده و خط توليد و پروسس توليد محصولات و همچنين كد قطعات و نقشه هاي فني از شركت آلماني بنز برگرفته شده است .

‏با توجه به اينكه BOM‏ مهندسي به عنوان مهمترين Base‏ مهندسي توليد و نياز به روزآوري و بهنگام سازي آن ، پروژه مان را به بررسي BOM‏ مهندسي و رفع نيازهاي هر قسمت به BOM‏ خاص آن قسمت و تدوين فرم هايي براي تدوين بهتر و كاملتر BOM‏ ساختاري و بهبود صنعت هاي بايگاني و قسمت اسناد و مدارك در هر قسمت و براي هر فرم در جهت بهنگام سازي و كاملتر شدن ضعف هاي ارتباطي سيستم بين قسمتها شديم .

‏1-هدف :

‏ايجاد يك روش مناسب جهت تهيه BOM‏ پايه براي كليه محصولات شركت ايران خودرو ديزل به نحوي كه اين ساختار پايه براي تهيه كليه BOM‏ مورد نياز هر محصول مورد استفاده قرار گيرد و با آنها به ثورت كامل مرتبط بوده و همچنين با كليه فرايند هاي تغييرات مهندسي مرتبط باشد و قابليت بهنگام‌سازي مناسب كليه اطلاعات مرتبط و همچنين اطلاع رساني سريع به كاربران را داشته باشد .

‏2-محدوده اعتبار :

‏محصولات توليدي شركت ايران خودرو ديزل .

‏3-تعاريف مفاهيم :