تحقیق در مورد شرح وظايف معلم

مطالب دیگر:
🔑طراحی قطعات موتور و انیمیشن سازی حرکت قطعات موتور در نرم افزار Catia R21🔑پاورپوینت اخلاق اداري🔑پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیکی روستای ماسوله استان گیلان🔑پروژه 3d max سه بعدی موزه 🔑62 عدد عکس png ساعت مچی با کیفیت بالا- حجم : 79 مگابایت🔑25 عدد عکس png شطرنج با کیفیت بالا- حجم: 43 مگابایت🔑28 عدد عکس png آلو با کیفیت بالا- حجم: 71 مگابایت🔑پروژه قالب تزریق پلاستیک در ماژیک وایت برد چهار کویتی(حفره)🔑آشنایی با بورس اوراق بهادار و نحوه سرمایه گذاری در آن🔑مهندسی تاسیسات الکتریکی🔑مقاله آشنایی با مفهوم تجدید ساختار در صنعت برق🔑پرسشنامه سنجش اثربخشی برنامه جانشین پروری در سازمان🔑مقاله برآورد میزان تلفات هارمونیکی و بررسی تاثیر شرایط ناشی از کمبود توان در شبکه🔑کتاب اموزش طراحی و ساخت وبسایت بدون نیاز به برنامه نویسی (همراه با توضیحات کامل+تصویری +آخرین نسخه از نرم افزار)🔑دکوراسیون منزل به سبک روستیک ؟؟؟ چه جوری ؟🔑3 ساعت فیلم فارسی آموزش نرم افزار LINGO ( مقدماتی تا پیشرفته ) 🔑قالب برش پروگرسیو سه مرحله ای طراحی شده در نرم افزار سالید 2012🔑جارو برقی طراحی شده در نرم افزار کتیا V5🔑دوچرخه طراحی شده در نرم افزار کتیا V5🔑پروژه سه چرخه طراحی شده در نرم افزار کتیا🔑اسلحه شکاری طراحی شده در نرم افزار کتیا🔑چگونه کارمند اینترنتی شوم؟🔑دانلود پاورپوینت ppt آموزش کامل زبان پست اسکریپت( post script)به زبان فارسی🔑کارت ویزیت لایه باز برای رستوران🔑پروژه دانشجویی طراحی پلان های خوابگاه دانشجویی
تحقیق در مورد شرح وظايف معلم ,شرح وظايف معلم,دانلود تحقیق در مورد شرح وظايف معلم ,شرح,وظايف,معلم|لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 7 صفحه قسمتی از متن .doc : 1 ‏شرح وظایف معلم ‏شاغل این پست زیر نظر مدیر مدرسه به شرح زیر انجام وظیفه می نماید: ‏**- کوشش و اهتمام در بوجودآور|1654074|ifj
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق در مورد شرح وظايف معلم وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 7 صفحه

قسمتی از متن .doc :

1

‏شرح وظایف معلم

‏شاغل این پست زیر نظر مدیر مدرسه به شرح زیر انجام وظیفه می نماید:

‏**- کوشش و اهتمام در بوجودآوردن محیطی کاملا آموزنده و پرورش دهنده در کلاس منطبق با موازین و معیارهای اسلامی بطوریکه زمینه شکوفا شدن استعدادهای فطری و خدادادی دانش آموزان از هر جهت فراهم باشد.

‏کوشش در ایجاد روحیه نظم و ترتیب و دقت وهمکاری و تعاون در دانش آموزان و علاقه مند نمودن آنان به تحقیق و تفحص

‏اجرای برنامه های آموزشی- پرورشی مصوب (تدریس به موقع کلیه مواد برنامه طبق جدول ساعات کار هفتگی و زمان بندی سالانه و اهتمام در بهبود کیفیت آموزشی از طریق به کار گرفتن شیوه ها و روش های جدید تدریس با استفاده از وسایل کمک آموزشی و تهیه طرح درس).

‏فراهم کردن موجبات ارزشیابی به موقع از پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و تجزیه و تحلیل نتایج آنان و شناسایی علل پیشرفت یا عدم پیشرفت تحصیلی و سعی در تقویت نقاط قوت و اتخاذ تدابیر لازم جهت رفع نقاط ضعف یادگیری دانش آموزان.

‏*- انجام ارزشیابی های تشخیصی، تدریجی و پایانی برابر آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوط.

‏- دقت بر امتحانات شفاهی و عملی دانش آموزان‏.

‏- تصحیح دقیق اوراق امتحانات دانش آموزان اعم از داخلی یا نهائی بر حسب مورد برابر دستورالعمل های صادره از سوی آموزش و پروش‏.

‏- رسیدگی مستمر به تکالیف دانش آموزان وسعی در حسن خلق و بهبود کار آنان

2

‏- تبادل نظر با معلمان و مشاوران راهنما و شرکت در شوارهای آموزشی- پرورشی مدرسه و گردهمائی ها ودوره های کارآموزی و ارائه پیشنهادهای لازم.

‏- شرکت فعالانه در گروه های آموزشی مربوط و تبادل نظر با سایر کارکنان دراجرای بهتر برنامه های درسی و ارائه پیشنهاد های لازم.

‏- پیشنهادهای لازم در مورد برنامه های درسی پرورشی، روشها وسایل و اجرا مصوبات شوراها درحدود مقررات مربوط.

‏**- همکاری و تبادل نظر با اولیاء دانش آموزان در موارد لازم به منظور آگاهی از وضع رفتارو تحصیلات دانش آموزان وراهنمائی خانواده ها برای چاره جوئی دشواریها و مسایل تحصیلی دانش آموزان با اطلاع مدیر مدرسه

‏رسیدگی مرتب به کیفیت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و ثبت نمرات آنان بر اساس مفاد آیین نامه امتحانات.

‏انجام آزمایشها و کارهای عملی لازم با توجه به محتوای کتب درسی مربوط

‏ثبت خلاصه ای از آزمایشهای انجام شده و نتایج ‏آن توسط دانش آموزان یا معلم در دفتر مربوط

‏*- دقت و مراقبت در وضع پوشش دانش آموزان و تذکر لازم به آنان در این زمینه

‏- شرکت فعال در جلسات شورای معلمان و اظهار نظر و ارائه پیشنهادهای لازم

‏**- توجه به تفاوتهای فردی دانش آموزان و توجه لازم موردی به دانش آموزانی که در یادگیری نارسائی هایی دارند و یا دیرآموز هستند.

3

‏***- سعی در شناسائی ناهنجاری های رفتاری و نارسائی های اخلاقی و مشکلات خانوادگی دانش آموزان وهمکاری با مدیر و دیگر مسئولین و اولیاء در جهت اصلاح مشکل آنان

‏همکاری و معاضدت با مدیر و معاون و سایر معلمان مدرسه در اجرای ضوابط و مقررات، دستورالعمل ها وبخشنامه ها‏.

‏همکاری و مساعدت لازم با مسئولین وحضور به موقع در مدرسه در جریان برگزاری امتحانات

‏رسیدگی مرتب به حضور غیاب دانش آموزان و ارائه گزارش های لازم به اولیاء مدرسه

‏ورود به کلاس قبل از دانش آموزان و خروج از کلاس بعد از آنان و عنداللزوم همکاری با معاونت مدرسه برای مراقبت از دانش آموزان در ساعات تفریح

‏حضور در جلسات برگزاری امتحانات داخلی و نهائی به عنوان مراقب یا ناظر یا مسئول حوزه و یا برحسب مسئولیتی که طبق دستورالعمل های صادره از سوی آموزش و پرورش به وی محول می گردد.

‏همکاری در تشکیل و تنظیم پرونده های تحصیلی دانش آموزان

‏انتقال و ثبت نمرات امتحانی در لیست معلم و کنترل آن و تحویل به موقع به مدیر مدرسه پس از امضاء

‏انجام سایر امورارجاعی مربوط

‏شرح وظایف مربی امور تربیتی

‏شاعل این پست با رعایت قوانین شرعی زیر نظر مدرسه انجام وظیفه می نماید.