تحقیق در مورد شاکر

مطالب دیگر:
📌کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند📌انواع تستهای شخصیت شناسی📌رازهای موفقیت در زندگی📌چقدر از زندگی تان راضی هستید؟📌تحقیق بررسی تیپهای شخصیتی ماژور و مینور A و B و ارتباط انها با بیماری تالاسمی📌مقاله نظریه و روش هاي مشاوره شغلی و تحصیلی📌تحقیق دلیل جذابیت زنان و مردان برای یکدیگر چیست؟📌تحقیق رمزگشایی از سوالات خانمها در اولین قرار عاشقانه📌تحقیق تمایل پسرها برای ازدواج سفید و خطرات آن برای دخترها📌مقاله مزاح يا شوخ طبعي📌تحقیق مجموعه روانشناسی، روانشناسی بالینی📌تحقیق نظریه ها و روش های مشاوره خانواده📌تحقیق ملاک های پایداری زندگی زناشویی📌مجموعه کامل تست درسهای رشته روانشناسی📌كتاب: SOS كمك براي والدين: راهنماي عملي تغييرو اصلاح رفتار كودك📌پاورپوینت ترومای عشق📌مقاله بررسی رابطه هوش هیجانی و سلامت روانی با بهزیستی روانشناختی والدین کودکان عادی و کودکان مرزی📌تحقیق چگونه در روزهای سال جدید زیباتر شویم؟📌تحقیق فال سال 95 و ۲۰۱۶ میلادی : این سال برای شما چگونه خواهد بود؟📌پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی علمی📌مجموعه تست (آمار) رشته حسابداری📌تئوري حسابداري رشته حسابداری📌نکات تکمیلی (حسابرسی) رشته حسابداری📌مجموعه حسابداري حسابرسی( رشته حسابداری)📌مجموعه تست سؤالات آزمون ششم حسابداری مالی
تحقیق در مورد شاکر ,شاکر,دانلود تحقیق در مورد شاکر ,شاکر|لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 25 صفحه قسمتی از متن .doc : 1 ‏مقدمه‏ ‏ ‏این تحقیق را برای درس دکتر لقایی انجام دادم و یک نونه کامل با عکس وانواع چیدمان سنگفرش با بروشور و..|1654070|ifj
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق در مورد شاکر وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 25 صفحه

قسمتی از متن .doc :

1

‏مقدمه‏ ‏

‏این تحقیق را برای درس دکتر لقایی انجام دادم و یک نونه کامل با عکس وانواع چیدمان سنگفرش با بروشور و... دست ایشونه . دانشجویان ایشان سعی کنند زمان استفاده از مطلب موارد فوق را در نظر بگیرند و کل مطلب را بدون تغیر و و زحمت بله اسم خودشان تحویل ایشون ندن. دانشجویان استید دیگر هم به وجدان خودشان بستگی داره که رفرنس را ذکر کنند یا نه.

‏مفاهیم طراحی

‏بکار گیری مصالح مشابه و هماهنگ می تواند نقش مهمی در منسجم نمودن منظر خیابانی ایفا کند و علامت مشخصه ای برای یک شهرک،ویا شهر دهد. سنگفرش همچنین می تواند یک حس امتداد بین قسمتهای گوناگون بوجود بیاورد ،بخصوص در جایی که یک نوع مصالح ساختمانی در حاشیه ها و کانالها بکار رفته است.

2

‏نظام سنگفرش

‏سنگفرش می تواند یک زمینه طبیعی و ساده یا پیچیده و غنی باشد به گونه ای که توجه بیننده را بخود جلب کند،می تواند نقطه عطفی بوجود اورد و یا محیطی شاد و رنگارنگ را خلق کند ،یا حتی برای جلوی درب یا یک نقطه تلاقی نقش یک قالیچه را داشته باشد.هماهنگی در تغییر رنگ و بافت می تواند به پروژه تنوع بخشیده ،ان را غنی تر کند و مفهومی از انداره و حجم بوجود آورد.

‏با مجموعه ای از عناصر مانند رنگ و عناصر مصنوع می توان ما هیت محیط را تغییر داد و به فرم ها و نظامهای جدید دست یافت.

‏ ‏انتخاب ‏ 

‏نظامهای سنتی سنگفرش براساس طرحها و مصالح ازمایش شده ای بوده اند که می بایست باز شناخته شوند.استفاده مجدد از عنا صر سنگفرشهای قدیمی و امیختن کهنه و نو می تواند فورا به یک ناحیه تازه سنگفرش شده قوام بخشد.

‏هنگام انتخاب مصالح ،موارد زیر را می بایست در نظر گرفت :

3

‏-استفاده :عابرین و وسایل نقلیه ،همچنین خطوط مناسب و علائم راهنمایی منع کننده برای انها

‏-موارد بکار گیری:رسمی، غیر رسمی،عمومی ،خصوصی،اداری

‏-هزینه:مواد ،ساخت،هزینه نگهداری و یا تعویض

‏-استحکام:مقاومت در برابر تردد عابرین ،وسایل نقلیه سبک و سنگین

‏-اتصال:قابل دید ،عملی و مسائل مربوط به ساخت

‏-نگهداری:دوام،سهولت در تمیز نگه داشتن و تعمیر

‏-درزگیری:رنگ ،پهنا و جنس مصالح

‏-ساخت:انعطاف پذیر یا انعطاف نا پذیر ،میزان تحمل وزن

‏-مواد پیش ساخته در مقابل مواد ساخته شده در محل : مرغوبیت ساخت ،نیازهای مخصوص محلی

‏-تناسب :مبدا مصالح،مناسبت در ارتباط با معماری و یا طرح اولیه