تحقیق در مورد سیستم آزمون

مطالب دیگر:
📎تحقیق موعودي كه جهان در انتظار اوست📎تحقیق بررسي عوامل مرتبط با ايجاد روحيه تحقيق در كودكان و دانش‌آموزان و طراحي روش‌هاي عملي📎تحقیق بررسي علل فرار مغزها در دبيرستان دخترانه فرزانگان📎تحقیق بررسي رشد شناختي دختران و پسران به وسيله تست آدمك رنگي در سنين 6 تا 9 ساله📎تحقیق تاثیر تکنیک کلاژ در تصویرسازی کودکان📎تحقیق بررسی رضایت زناشویی در بین زنان مطلقه و زنان متاهل📎تحقیق بررسي تاثير رنگ ها بر روي يادگيري كودكان مقطع اول دبستان📎تحقیق چگونه مي‌توانم اجرای مسابقات قرآنی، فرهنگی، هنری و پرسش مهر دانش آموزان را بهبود بخشم؟📎تحقیق بررسی تفاوت در میزان سازگاری زناشویی در دو گروه زنان نابارور و زنان بارور📎تحقیق تأثیر مشاوره گروهی به شیوه مراجع محوری در تغییر خودپنداره نوجوانان بزهکار📎تحقیق تاثير مهد كودك بر رشد هوش علمي كوكان 7 تا 9 ساله شهرستان ابهر📎تحقیق بزهكاري و علل و انگيزه هاي آن📎تحقیق بررسی و مقایسه ویژگی‌ های خانوادگی و اجتماعی سالمندان مبتلا به آلزایمر و سالمندان عادی📎تحقیق بررسي تاثیر مشاور در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان رياضي، علوم تجربي و انساني📎تحقیق چگونه با کودکم رفتار کنم؟📎تحقیق محبت در خانواده📎تحقیق بررسي نحوه گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان دختر مقطع متوسطه📎تحقیق بررسی میزان فرسودگی شغلی مشاوران مشغول به کار در نظام متوسطه📎تحقیق بررسي موانع بهره گيري از تكنولوژي آموزشي در فرآيند تدريس و يادگيري📎تحقیق بررسي مقايسه اي هوش هيجانی كودكان عادي و كودكان كار و خيابان📎تحقیق بررسی رابطه بین محیط خانواده با سلامت عمومی زنان باردار📎تحقیق عوامل موثر بر گرایش دانش آموزان به رشته‌ هاي فني و حرفه اي📎تحقیق روابط خارجي ايران در دوره زنديه📎تحقیق بررسي رابطه بين ميزان اضطراب دانش آموزان و نسبت تقلب آن ها در مدرسه📎تحقیق بررسي تاثير رضايت شغلي و استفاده بهينه از زمان در كارمندان
تحقیق در مورد سیستم آزمون ,سیستم آزمون,دانلود تحقیق در مورد سیستم آزمون ,سیستم,آزمون|لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 10 صفحه قسمتی از متن .doc : ‏1 ‏عنوان : * سیستم آزمون و تست شخصیت و علاقه‏: ‏مقدمه: همه مس‏ئول‏ان و مدیران سازمان‏ی‏ می دانند که شخصیت کارگرا|1654063|ifj
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق در مورد سیستم آزمون وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 10 صفحه

قسمتی از متن .doc :

‏1

‏عنوان : * سیستم آزمون و تست شخصیت و علاقه‏:

‏مقدمه: همه مس‏ئول‏ان و مدیران سازمان‏ی‏ می دانند که شخصیت کارگران و کارمندان ، در سازگاری ، آنها با محیط کار و تولید اهمیت بسزایی دارد. برای بعضی از پست ها و شغل ها داشتن اخلاق و شخصیت امری بسیار مهم تلقی می شود. جدا از مهارت ها و تجربه و توانایی هایی که فرد دارد . مثال ‏: رئیس واحد که نمی تواند با مراجعه کننده با ملایمت صحبت کند. خیلی زود خشمگین‏ ‏م‏ی شود و مشتری را می رنجاند . برای این کار مفید نمی باشد.

‏هوش ، استعداد ، علاقه ، انگیزه ، شخصیت ، نگرشها کل ویژگی هائی که انسان در ‏هر‏ کاری به همه اینها نیاز دارد.

‏علاقه : اگر فردی در کاری علاقه نداشته باشد و در واقع با آن کار بجنگد صد در صد آسیب می بیند و حتی می تواند برای موسسه ضرر مالی داشته باشد. از این رو روان شناسان برای جذب کارکنان و میزان شخصیت و علاقه آنها نسبت به کار آزمون هائی در ‏نظر‏ می گیرند. و این گز‏ی‏نش ها‏ ‏ می تواند در کلیه موسسات انجام گیرد.

‏هدف سیستم: دانستن و سنجش و اندازه گیری ‏م‏ی‏ز‏ان ویژگیها‏ و‏ علایق کارکنان و کارمندانی که می خواهند وارد سازمان یا موسسه بشوند تا هم در ع‏ض‏ویت آنها و هم در نوع شغلی که برایشان در ‏نظر‏ می گ‏ی‏رند مناسب با توانایی آنها باشد.

‏2

‏محدوده ‏کاربرد‏ سیستم ‏: این سیستم می تواند در قسمت گ‏ز‏ینش کلیه موسسات مورد آزمون قرار گیرد.‏ و در جذب کارکنان.

‏ذینفعان سیستم : شرکت ‏ه‏ا و موسسات ‏–‏ محققین ‏–‏ کارکنان و کارمندان و کسانی که آزمون می گیرند.

‏روش اجرا:

‏1- استفاده از کتب و جزوات م‏عتبر

‏2- مشورت با کسانی که وظیفه انجام این کار را در کارخانه ها انجام می دهند.

‏3- تهیه فرم ها ، وقت ها و نوع آزمون و طریقه اجرای آن بر روی کارکنان و کارمندان و شرایط آن

‏4- برداشت و کپی تست های علاقه و شخصیت و به صورت شخصی و ‏حض‏وری گرفته شد.

‏5- نتایج و بررسی آزمونهای افراد در شرایط و کارخانه و موسسات مختلف.

‏6- نوع پذیرش و قبول افراد بنا به شخصیت و علا‏قه‏ در کارهای مختلف

‏7- استفاده از اطلاعات اینترنتی

‏3

‏8- ‏م‏ی‏ز‏ان درجه رضایت بخش و اطمینان از اینکه داوطلبان درست آزمون داده اند و غلط ‏زده‏ اند.

‏9- مصاحبه و پرسش و پاسخ از داوطلبان که از آزمون راضی هست‏ن‏د یا نه

‏10- بررسی نقاط ضعف و قوت آزمون ها و ‏م‏ی‏ز‏ان نتیجه بخش بودن آنها در مسیر معرفی کارکنان در شغل مورد نظر

‏11- جمع بندی مطالب فوق الذکر

‏1‏2‏- بودن و حضور داشتن در محل آزمون ‏و آشنایی با طرق برگ‏ز‏اری آن.

‏آزمونهای شخصیت : اکثر آزمون هائی که امروزه در سازمان ها و‏ ‏ محیط های ‏صنعتی‏ به کار می رود ، از نوع آزمونهائی مداد و کاغذ است. این آزمون ها از تعدادی سوال ، که رفتار ها و نگرشها و باورها را ‏م‏طرح می کنند ، تشکیل می شوند و پاسخگو‏ی‏ی به آنها غالباً به صورت انتخابی است.

‏الف- بلی ب- نمی دانم‏ ‏ ‏ ‏ج- خیر

‏پاسخها بر اساس هر یک صفات مختلف شخصیتی نمره گذاری می شود.

‏احتمال دارد که در بعضی از موسسات از آزمون فرافکن مورد استفاده قرار گیرد. این آزمون ها به صورت فردی است.

‏به این صورت که لکه های جوهر یا تصاویری‏ به او نشان داده می شود و او باید بگوید که در آن ناحیه می بیند. یا آن کلمه ها یا تصاویر او را به فکر چه چیزی می اندازد.